| Cupidon27 a întrebat:

Maine este ziua prietenei mele. Am cautat pe net mesaje dar nu il gasesc pe cel potrivit. Ma puteteti ajuta cu niste mesaje, dar sa fie... amuzante. Multumesc frumos! Dau funda! happy.

3 răspunsuri:
| ThatGirl19 a răspuns:

Eu acesta il folosesc. '' Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti urez o zii de nastere fericita care sa te faca sa te simti implinita si invingatoare tuturor necazurilor din trecut si viitor. Sa ai parte de tot ce inima ta pofteste acum si intodeauna. La multi ani scumpo :* '' Acesta e facut de mine.

| Against a răspuns:

Stiu ca e putin,dar sper sa insemne ceva, iti doresc ca astazi,sa primesti tot ceea ce iti doresti,iar ca dupa ziua de astazi, sa ramai mereu fericita, iubita, implinita, sanatoasa...Ai grija de tine

| stella390 a răspuns:

La multi ani! Iti doresc sa ramai intr-o relatie bun cu copilaria, sa ramai la fel de nebunatica precum sunt eu.Cadouri sa primesti din plin si sa ai numai ideii maimutaresti de sa ne inveselesti pe toti.
De la prietena ta draga,...(numele tau)
Sper ca te-am ajutat! Funda?