| Aihao19 a întrebat:

Merita citita trilogia "Fluturi"?
(cele 3 volume)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu. Doar daca ai niste gusturi proaste rau de tot poate sa-ti placa asemenea rahat. laughing

| Aihao19 explică (pentru Adry05):

Mda.Bine ca ti-a placut in schimb cartea aia Suge-o Ramona(spuneai asta candva)laughingMacar Fluturi nu contine prostii.

| Adry05 a răspuns (pentru Aihao19):

E o diferenta intre a citi o carte pentru amuzant/relaxare pentru ca te face sa razi si alta sa citesti o porcarie „de dragoste" care doar te face sa-ti dai palme cat de proasta e scrisa. Din toate cartile pe care le-am recomandat sau am vorbit pe site-ul asta tu doar pe aia ai remarcat-o, ce pot sa zic, cand n-ai motive sa faci hate si vrei te legi de orice.
Poti sa citesti cartea aia daca ala ti-e nivelul intelectual, nu te opreste nimeni, eu mi-am zis parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mizerie.

| B-zone_Bzone_1977 a răspuns:

Merita, am facut rezumat pentru fiecare in parte.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru B-zone_Bzone_1977):

Cum adica ai facut rezumat? Pentru ce?