| alexaotet a întrebat:

Puteti va rog sa imi dati ori cu copy si paste ori un link cu "Comoara" de I. Slavici? Multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| andreirapid a răspuns:

Nu big grin. N-ai pentru ce!
Comoara de Ion Slavici e o carte frumoasa, merita s-o citesti si ar fi pacat sa iti dam noi rezumatul mura in gura!

| alexaotet explică (pentru andreirapid):

Eu nu ceream rezumatul laughing eu ceream linkul pentru a citi cartea laughing sau eventual o librarie, entru ca nu am gasit cartea...

| XtiGrEx3S a răspuns:

Salutare... eu zic ca mai degraba sa citesti tu impersoana cartea... asa poti si tu sa inveti lucruri noi si sa iti ocupi timpul cu ceva educativ + ca aceasta poveste este foarte frumoasa

| alexaotet explică (pentru XtiGrEx3S):

Nu ceream rezumatul, ci un link cu nuvela happy