| Alex a întrebat:

Sunteti de acord sa dati raspunsuri copy-paste sau sa dati link-uri? Care preferati? Cum este mai bine?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Link.Copy-paste e invechitwinking
Desi prefer si la randul meu punctez, originalitateawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dat niciodata copy-paste, nu prea sunt de acord cu lucrul acesta.Cand am vrut sa prezint cuiva un anumit articol sau orice altceva, am postat link-ul si sunt de parere ca asa e cel mai bine.

| DAMONI a răspuns:

Depinde de intrebare. Unele se preteaza la raspunsuri copy-paste sau link-uri.Sunt intrebari care pot primi un altfel de raspuns, din experienta personala de exemplu.