| Paradissitusinversus a întrebat:

Salut,am bacul în iunie,dau la mate,biologie și română la mate și română m-am apucat de meditați,dar la bio nu știu nici o lecție și nici la română niciun comentariu,cu matematica sunt de mijloc, ce credeti dacă mă apuc de invățat de acum îl iau cu 6?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tarziu te-ai apucat. Nu ingrasi porcul in ajun.

| Kawasakizx14r a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce zici asta ca mai sunt 5 luni cred ca e suficient pentru un 6

| drakudark a răspuns:

Depinde de cât de motivat ești tu, am prieteni care s-au apucat cu un semestru înainte și l-au luat cu 8. La BIO mi se pare usor și mate dacă dai din M2. La romana învață comentariile și asculta melodiile lui psihotrop sa te ajute sa îți reamintești. Bafta și la anul am și eu bacul și admiterea la medicina sad

| Hari_Brigitta_1999 a răspuns:

La bio daca dai din clasele 11-12 si stii sa faci problemele si mai faci un pic din subiectul 1 deja ai pe putin 6! La romana daca intelegi textul si esti atent la intrebarile legate de acel text dat si faci putin si la subiectul 2 ai obtinut un 6. La matematica te sfatuiesc sa te pregatesti foarte mult si eu dau din aceste materii bacul si am facut foarte multe pregatiri deci stiu cam cum este cu punctajul! Iti urez mult succes si spor la invatat!