| Codrea34 a întrebat:

Daca ma apuc serios acum de invatat pot sa iau bacul? precizez ca am luat 5 la biologie 5 la romana si 3.50 la mate in simulari

Răspuns Câştigător
| Juliandra00 a răspuns:

Da, trebuie sa te ambitionezi. Sa elimini distragerile si sa fi optimist/a. Daca inveti asa cum trebuie sunt sanse. Ai incredere in tine!

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Se poate, dar, nu trebuis să înveți doar la mate pentru că e posibil să se schimbe situația altfel. E posibil DACĂ înveți

| Brizbriz a răspuns:

Lal, ce raspuns vrei?!?
daca iti spunem da, nu o sa te motiveze
daca iti spunem nu, o sa iti spui ca, uite, oricum nu aveai nici o sansa

deci, apuca-te direct de cules capsuni in Spania

| 990ikuvr a răspuns (pentru Brizbriz):

Un răspuns cam descurajator dar da, îți dau dreptate(:

| elemonis a răspuns:

Buna.
Acest lucru depinde doar de tine.
Daca pui mana serios pe carte ai sanse sa iei bacul.

| MariusDumitru92 a răspuns:

Da. Eu am învățat singur după ce am abandonat liceul timp de 4 ani. Am mers la seral, am învățat și am luat bacalaureatul.