| darko13 a întrebat:

Salut.Care este cartea care v-a impresionat cel mai tare? Un argument?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

"In Cautarea Fericirii" a lui Bertie Russell si "Strainul" lui Camus.De umplutura, si ceva scris de Dostoievski, probabil.

| Huruse a răspuns:

,,Moarte pe Nil "-Agatha Christie, clar! Totul a fost impecabil motivul, planul si cel care m-a impresionat cel mai mult DUBUL alibi.Si pe deasupra si Hercule Poirot.Cu toate ca as fi vrut sa nu fie ea criminalul mi-a placut la nebunie.N-am sa uit cartea asta toata viata.Si,o a doua (cu toate ca nu ma pot hotari care-i mai buna),, Zece negri mititei" Uluitoare! N-o sa ghicesti cine-i criminalul ...Ma rog acum si ce gusturi au fiecare

| Timi_Timea_1997 a răspuns (pentru Huruse):

Big like... avem aceleasi gusturi