| andranego99 a întrebat:

Salut.Care este cartea ta favorita? Daca ai de ce ai ales-o?

Răspuns Câştigător
| ralurawrr a răspuns:

Buna.Cartea mea preferata este Jurnalul unui pusti. Ti-o recomand si tie.Pa.

3 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

Scoala derbedeilor 1

Pentru ca e foarte taree

| Andrada_5314 a răspuns:

Brida/Ultima noapte de dragoste prima noapte de razboi de camil petrescu aman2 sunt carti de dragoste de aventura si drama

| IxυυLєţ a răspuns:

Bunebatting eyelashes.
Pai, eu zic ca toate cartile au ceva special big grin. Mie imi plac indeosebi cartile de aventura love struck, fiindca atunci cand le citesc parca ma transpun in personaj big grin.
Cartile mele preferate thinking Sunt mai multe :d. Ca de exemplu : Capitan la 15 ani, Ciresarii, Frankeinstein, Operatiunea Chinta Royala, Mara si asa mai departe big grin.

Daca si tie iti plac, da-mi o fundita love struck. Mersiii :*.