| WhiteNight2376 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște cărți în engleză pentru începătorii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://carticafeasitutun.ro/......accesibil/

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Recomand să citești de pe wattpad, acolo sunt scrise în principal de adolescenți care folosesc limbaj simplu și n-ai nu știu ce complicățeniide expresii și metafore

| Andrei_Robert_1994_lPpI a răspuns:

Poti sa iti cumperi carti in engleza cu traducere in romana. O pagina e in engleza si alta in romana. Sunt o multime de carti pe elefant si ieftine ( costa 9 lei una ) si special pentru incepatori. https://www.elefant.ro/......fe2550f0b1