| droid96 a întrebat:

Imi puteti recomanda o carte buna de Stephen King? Nu am mai citit nici o carte de-a lui, asa ca vreau un titlu bun, care sa va fi placut si voua. Nu-mi dati lista cu toate cartile pe care le-a scris.

Răspuns Câştigător
| SheWasHere a răspuns:

Am citit mai multe opere de'ale sale, printre care si aceasta "The Shining". Cartea a fost buna, insa si mai buna a fost "Misery", care este detasat mult mai plina de suspans si de intrigi.
Spor la citit!

8 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Cimitirul animalelor.

| FadetoBlack a răspuns:

Carrie sau Salem's Lot. Adică, momentan doar astea le-am citit...

| N0xEterniS a răspuns:

Kama Sutra big grin

| BrokenArrow a răspuns:

Stephen King- JFK
Singura carte scrisă de el pe care am citit-o. laughing
E super x_x

| Antonio23 a răspuns:

Seria The dark Tower... Turnul Intunecat. Sunt vreo 7 volume din cate imi amintesc

| amaterasu26 a răspuns:

Mie mi-au placu apocalipsa si cimitirul animalelor... o alta carte buna este si ochii dragonului...happy

| jokiss a răspuns:

The shining

| MauiThePreacher a răspuns:

The Shining.