| gongsterbeep a întrebat:

Stie cineva vreo librarie in Bucuresti unde pot gasi carti de Dale Carnegie, Napoleon Hill, Brian Tracy sau Harv Eker?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca ti-o proceseaza imediat, in ziua in care dai comanda, cred ca 1-2 zile maxim.Nu stiu exact. Uite-te mai bine pe site-ul Diverta la informatii livrare sau intreaba la contact pe site sau pe facebook.Numai bine!

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Diverta,Carturesti

| gongsterbeep explică (pentru AvalohAlyn):

La Diveta, daca aleg livrarea cu ridicare din magazin in cat timp le pot ridica?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru gongsterbeep):

Daca ti-o proceseaza imediat, in ziua in care dai comanda, cred ca 1-2 zile maxim.Nu stiu exact. Uite-te mai bine pe site-ul Diverta la informatii livrare sau intreaba la contact pe site sau pe facebook.Numai bine!

| ChristianKalman a răspuns:

Cam toate librăriile le au. Uită-te la LibMag pe site și verifică. Poți comanda și le ridici direct din magazin.