| niku383 a întrebat:

Salut sunt baiat am 15 ani vreau ceva de citit pasionat de sport?

3 răspunsuri:
| alexandrey08 a răspuns:

Gasesti orice gen de carti la universitate in statia care duce spre cismigiu(intreaba de Domnul Popescu Marin Marius)in general seara dupa ora 18

| niku383 explică (pentru alexandrey08):

big grin big grin big grin imi trebuie sa citesc ceva pe net n-am cind sa ma duc pe la biblioteci ca ma ocup cu sportul in timpul liber ceva pe net! big grin

| niku383 explică:

Am nevoie ceva pe net sa citesc n-am cind sa caut pe la biblioteci :d