| Adrian a întrebat:

Este cineva pasionat de baschet? Ce parere aveti de acest sport?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place.Am mers la meciuri de baschet in ultima vreme de am ajuns sa stiu regulile, jucatorii ba chiar aia care vin cu mancarealaughing
E un joc intresant. Mi se pare ca dureaza cam putinthinking

| maryy a răspuns:

Baschetul este unul dintre cele mai răspândite jocuri sportive din lume; se caracterizează prin finețea, precizia și fantezia exercițiilor tehnice și tactice, prin talia înaltă și calitățile fizice deosebite ale sportivilor, toate acestea implicate într-o luptă sportivă care pretinde spirit de echipă și de sacrificiu, inteligență și rezistență nervoasă. E chiar super acest sport si te ajuta sa te dezvolti.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Eu sunt pasionata f mult:X... fac baschet de performanta la css olimpia bucurestitongue. pup:*

| phineass a răspuns:

Muuuult mai interesant decat fotbalul are reguli mai complexe si se joaca in echipe mai mici... este foarte interesant eu practic doar de 2 ani si nu as vrea sa renunt in veci baschetul e ca si viata mea!:X

| gabriela2201 a răspuns (pentru phineass):

Buna! am vazut ca stii sa joci baschet; vreau si eu sa invat mai bine sa joc, am facut baschet in liceu dar fara antrenor; crezi ca as putea veni si eu unde jucati voi si sa cer niste sfaturi? Sunt Gabriela, am 22 ani si sunt din Bucuresti. Multumesc!

| 666_7474 a răspuns:

E pasiunea me nr 1 sa zic asa laughing Practic de 8 ani si e un sport foarte frumos, dar si dur.Dezvolta atentia si spiritul de echipa foarte multbig grin Joc la Css Botosani