Pasionat de sport urban? Hai la WeTour!

Role, skateboarding, BMX asta înseamnă WeTour, un turneu care promovează sportul urban în peisajul românesc și strânge, de 5 ani, zeci de rideri profesioniști.

Acest proiect ambițios, care, anul aceasta, și-a făcut prelansarea la Street Heroes, fueld by Burn, în cadrul festivalului Electric Castle, este acum pregătit să demareze în forță la cele mai importante competiții din această vară, cum ar fi Tare ca Piatra, Anonbrand Contest, Gravity Summer Jam, și Street Heroes Vama Veche.

Timp de 3 săptămâni, riderii WeTour vor parcurge un traseu care va include cele mai importante 13 orașe din țară, obiective turistice și show-uri spontane, în afara competițiilor.

Startul se va da pe 18 iulie, cu un Welcome Session în București și un kick-off  party, la terasa Baraka, unde sunt așteptați toți prietenii, fanii sporturilor extreme și oricine vrea să îi cunoască pe membrii WeTour.

Mai multe detalii despre traseu, program și participanți găsiți pe: facebook.com/WeTourWorld

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Știți cum e asta? Noi nu avem voie să aducem la cunoștință tinerilor lucruri importante, educative dar în schimb voi faceți reclamă cu orice tâmpenie...

| patriiiii89 a răspuns:

Pasionata, dar fac handbal deci nu mai imi trebuie altceva. Bafta.

| Madalynutza28 a răspuns:

Nu sunt pasionata, dar pare interesant!

O zi frumoasa,
Madalynutza28

| simanapeace a răspuns:

Nu sunt interesata.

| lolelia a răspuns:

Fain, insa se poate sa vii numai sa te uiti?