| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Care dintre voi se incadreaza cel mai bine in descrierea urmatoare? Inalt/a,ochi albastri,slab/a,pasionat/a de desen,stiinta,sport, religie si muzica instrumentala? Vreau sa stiu doar.

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Eu am 14 ani, 1, 64, ochii caprui, 52 kg, pasionata de muzica{Pop{Michael Jackson}, Pop Rock, Rock, Rap}

| positivity a răspuns:

Eu sigur nu. Mă pasionează doar desenul din cele enumerate mai sus, şi că aş fi slabă. Înaltă nu sunt, ochi albaştri nu am, ştiinţa nu prea mă interesează, la fel şi religia. Muzica instrumentală aş spune că ascult câteodată.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică:

Ai raspuns la intrebarea gresita, adica ai dat clic pe alta.

| LittleMønster a răspuns:

90%

| KerrigaNee a răspuns:

Pentru ce? recruta prietenul vostru imaginar o noua rasa?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru KerrigaNee):

Nu sunt Hitler.Era doar de curiozitate.