| Mardea a întrebat:

as vrea sa stiu de unde pot sa fac rost de o carte de magicieni care contine : - secretele ..magiei.
- instructii cum sa vorbesti cu spiritele
Stiu ca o sa vi se pare ciudat dar. nah.

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cel mai bine e sa nici nu incerci macar sa vorbesti cu spiritele motivul fiind evident, tu stii pe cine chemi dar nu stii cine raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o carte da nu are asa de multi.pe unul il cheama marlin monroe, si pe celalalt merlin bonaparte.amandoi sant necrofagi.si al treilea e wolfgang amadeus woltfram, cel cu capu de caine.ala stie sa urle.auuuuuuu!

| Mardea explică (pentru anonim_4396):

Bine ba lasa-ma rolling on the floor cu porcariile tale.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Daca vrei, te pot invata eu niste trucuri pentru dezvoltarea personala pe care le poti numi "magii". Lasa-mi un mesaj privat.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Sau un ID de mess, ca-l fac pe dracu' in patru si uit sa scormonesc prin mesaje.