| 3n3rg a întrebat:

care a fost cea mai comica situatie din viata voastra? Sa spuneti despre situatia vostra in minim 400 cuvinte. Cea mai comica situatie FUNDITA.

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu e tema, asa-i? e o simpla curiozitate a ta, si ai cerut sa fie minim 400 de cuvinte pentru ca ti se pare cantitatea optima de informatie pe care ti-ai dori sa o primesti, da?

| ionutzwk a răspuns:

A fost atunci cand am spus in fata unei colege si a profesoarei ca profa tine cu ea si apoi am fugit imediat dupa ce am realizat ce am spus.