| Rambokay a întrebat:

La inceput de an scolar ne-a dat la romana o Evaluare Initiala. Nota pe care o iau acolo se trece in catalog?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

E doar un test inițial pentru a vedea dacă ți-a mai rămas ceva în cap după vacanță. De obicei nu se trec în catalog, dar dacă notele sunt mari, şi elevul este de acord se pot trece în catalog.

| YONTU a răspuns:

SAlut! happy
Testele initiale nu se trec in catalog, dar in unele cazuri se pot trece doar daca sunt de acord elevii.

| JustSolutions a răspuns:

Eu intra 10-a am dat eval initiala la romana si profa le-o trecut

| vali1616 a răspuns:

Nu deoarece testele initiale vor fi 4ever anonime! Profesori dau acele teste ca sa vada media clasei si cea ce va aduceti aminte din anul anterior.In caz ca faci Fizica sau chimie prima data se da din cultura generala.

| TooCloseToTheEdge a răspuns:

Asta ramane la alegerea profesorului

| Printsesik22 a răspuns:

De obicei nu...dar depinde de profesori~!~!~

| 0oAndreio0 a răspuns:

Nu testele initiale nu se trec in catalog...din cate stiu