| мιcυтѕαααα a întrebat:

Nota de la proba de evaluare se pune in catalog? Sunt curioasa!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu.dar profesorii tin cont de ea cand o sa va evalueze

| Tsunade99 a răspuns:

Nu se pun, insa la mine profesorii au spus ca totusi daca vrem si am obtinut 10 ni le pune.

| raluca250 a răspuns:

De la evaluari da de la cea initiala nuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| geoanarandi a răspuns:

Nu se trece, daca vor unii profi sa faci scandal ca nue corect asa cevalaughing
asa am facut si eulaughing
oricum nu conteaza ce note iei...egal cu zero
poate sa fie bine sa iei note mici acum si la testele finale sa iei note mari...asta inseamna o crestere

fundaaaaa

| All3xutzaa a răspuns:

Nu.Aceste testari sunt doar pentru a sti de la ce nivel pornesti si cat vei evalua pana la sf. anului.Eu mi-am facut pe o foaie la fiecare materie am scris notele de la 1 la 10 si cand iau vreo nota fac un semn acolo la nota p care am luat-o, dupa unesc punctele si se vede cand am crescut si scazut. Daca nu intelegi cv ma poti contacta la un msj. de privat. Sper ca te'am ajutat! Please, Funda?

| мιcυтѕαααα explică:

Eu m-am referit la probele de evaluare, nu la testele initiale!

| Johnny1995 a răspuns:

Nu are voie nici sa ti-o zica cu voce tarelaughing numai tu si parintii ai dreptul sa stii notalaughingSa ti-o treaca in catalog nici atat

| ShimmEr a răspuns:

Daca te referi la testele initiale, nu.Se face o medie cu cel pe care-l vei da la sfarsitul anului scolar, iar nota finala se va trimite la minister.

| GiLbErT21 a răspuns:

Nu,nu se pun.Doar se vor face niste statistici despre elevi, si notele de acum, se vor compara cu notele testelor de la sfarsit de an.