| bluester a întrebat:

In clasa a9a... la prima ora de mate/romana se da test? daca Da - se trece nota in catalog?

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Nu se trec. poti sa-l faci la misto. laughing, eu asta am facut

| emima a răspuns:

Se da teste ai la toate obictele cunoscute dar nu se trec in catalog profesorii vor sa vada la ce nivel esti

multa bafta

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Se dau cateva teste initiale(cam la majoritatea obiectelor)
Dar nu se trec in catalog, nu-ti fa griji.Noii profi vor doar sa vada cam la ce nivel e clasa.
Oricum, e bine sa faci o impresie buna la inceputbatting eyelashes

| Daiana_1737 a răspuns:

Da se dau teste iar notele nu se trechappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat si ieu sunt la inceput si cred ca mai degraba se preda din greu pentru 5 saptamini pe semestru ie ceva da nu teste sau note dupa predare se dau teste asta ie