| Ghengbeng18381 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa imi recomandați niște cărți care sa fie condimentate un pic cu amuzament dar si sa fie pline cu sfaturi utile, exemple.

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pe langa ce a zis colegul, recomand și DEX și DOOM2, le găsești si online.

| Ghengbeng18381 explică (pentru Catrice):

Inteligențilorhappy

| Catrice a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

Pai se vede ca fata de tine suntemhee hee

| Ghengbeng18381 explică (pentru Catrice):

Terminate, că am greșit ceva in exprimare s-au ortografie nu înseamnă ca trebuie să faci mișto. Nu ești de folos, frustratule!

| Catrice a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

Frustrat mic ce ești, vezi ca iar scrii greșithee hee

| Ghengbeng18381 explică (pentru Catrice):

Corectează tu

| Catrice a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

"sau" in loc de "s-au"

| Ghengbeng18381 explică (pentru Catrice):

Ai dreptate, meriți fundă!

| Catrice a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

Nu cred pana nu vad. happy

| NotNamed a răspuns:

Biblia. E a naibii de amuzanta cu poveștile ei fictive si cu încercarea de a.ti induce frica de iad daca săvârșești acțiuni pe care Biblia le consideră nepotrivite. Are si unele sfaturi utile care sa te mai ajute prin viață dar na..pana la final mai mult o sa fi mort de ras decat mai destept...

| badpanda a răspuns:

Gramatica limbii romane pe intelesul scolarilor - Clasa 3 - Cristina Botezatu, Alina Mares

| Ghengbeng18381 explică (pentru badpanda):

????

| johnnny123 a răspuns (pentru Ghengbeng18381):

Ce nu intelegi? Badpanda ti-a dat un "exzenplu" de carte