| dghjhfgk a întrebat:

Vreau si eu sa îmi recomandati niște cărți bune, sa alunece bine etc. Dar nu trebuie neaparat sa fie ieftine.

Răspuns Câştigător
| AleBoc a răspuns:

Darul lui Jonas, Miss Peregrine. Hollywoodul e ca un liceu de fite, Razboiul ciocolatei, Memoriile unei gheise, De veghe in lanul de secara, Mara, Pe aripile vantului etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ea-care-a/

| marciana a răspuns:

Iti recomand seriile Maximum Ride de James Patterson,Cele noua vieti ale lui Chloe King,Cercul Secret. Daca nu-ti place paranormalul,poti incerca cartile lui Jules Verne(Copiii Capitanului Grant, Cinci saptamani in balon si Insula misterioasa le-am citit si mi-au placut mult), sau romane politiste(Piatra Lunii am citit-o si mi-a placut, Aventurile lui Sherlock Holmes sunt foarte interesante).
Daca mai vrei altele, poti sa ma intrebi!

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Uite aici http://www.librarie.net/carti/nia=86/niaadgr=IXd20k? gclid=CLGPluSk5b0CFW7MtAodqnIAXg

| Dilek06 a răspuns:

Dacă te-ai uitat/uiți la The Vampire Diaries *serialul* poți citii și cărțile eu le-am terminat în 2 săptămânii 6 cărți rolling on the floor
Deci ți le recomand! happy
Sper că te-am ajutat!