| Dragonisgaby a întrebat:

Salut!
Unde pot sa citesc online cartea:
"Micul meu secret pacatos"?
Multumesc astept raspuns!

4 răspunsuri:
| MotoBlitz a răspuns:

@gabicoo, tipule dă-mi si mie link te rog, cu pagina de Facebook a lui Nicolae Gălățeanu că nu il gasesc happy

| gabicoo a răspuns (pentru MotoBlitz):

Măi am făcut caterincă!
Ăla e unul dintre cei mai periculoși interlopi ai orașului!
E bine că nu l-ai găsit

| MotoBlitz a răspuns (pentru gabicoo):

Păi si dacă era cineva mai mic de vârstă și îi dădea mesaj? Tu gândești ce faci? Dai mesaje la caterinca, ok, înțeleg, dar nu mai fa lucruri de genul ăsta. Sunt duse la extremă în pana mea

| gabicoo a răspuns (pentru MotoBlitz):

Măi dar și tu cauți întâlniri pe TPU!

Puteai să verifici numele individului pe google și aflai imediat cine e!

Cont pe Facebook cu numele lui nu mai are! Și l-a șters în 2020 după ce l-au rupt jandarmii în bătaie că făcea petreceri în timpul carantinei! Deci nu a fost nimeni în pericol!