| AnutzaBM a întrebat:

Salutare, imi puteti recomanda o carte buna pe care as putea sa o fac cadou uni barbat? Nu doresc sa fie un roman, vreau ceva gen studiu, spiritual, dezvoltare persoanala, ceva interesant sau amuzant. Va multumesc happy

7 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

"The Secret"- Rhonda Byrne

"Puterea prezentului"

"Un pamant nou"

"Linistea vorbeste"

"Iubeste-te pe tine insuti"

"Schimband gandirea iti schimbi viata"

"Iertarea"

"Omul devine ceea ce gandeste"

"Banii si legea atractie"

| JamilaGizeh a răspuns (pentru JamilaGizeh):

"Banii si legea atractiei * "

| Solutionistul a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii cumperi una in limba engleza, astfel poate invata si engleza mai bine citind-o! In plus, ai foarte mari reduceri pe bookcity!

| AnutzaBM explică (pentru Solutionistul):

Salut, engleza stie nu este o problema, dar as prefera in romana happy si nu vreau un roman, poate imi spui o carte care te-a impresionat un mod deosebit, vreau sa vad ce le place barbatilor, tipul la care vreau sa ii fac cadou are 29 de ani. Merci

| Solutionistul a răspuns (pentru AnutzaBM):

La limita imposibilului în viziunea lui David Copperfield.e o carte absolut incredibila ce te tine cu sufletul la gura!

| Valentinbaciu2002 a răspuns:

Aventurile lui Tom Sawyer. Este foarte frumoasa. E si amuzanta, interesanta si multe chestii de invatat.

| AnutzaBM explică (pentru Valentinbaciu2002):

Doresc o carte pentru barbati nu pentru baietei sad multumesc oricum