| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Se merita sa cumpar aceasta carte?
http://www.elefant.ro/......-7459.html
As dori sa ma initiez cumva in filosofie dar daca stiti d-voastra alte cai de initiere sunt dispus sa va ascult :)

Răspuns Câştigător
| Accero a răspuns:

Sti eu spun mai simplu sa citesti cartile marilor filozofi, si legile lui Murphy(se gasesc si online sau in format TxT sau Pdf). Citeste carti de ale lui tongueLATON, ARISTOTEL, PITAGORA(nu a avut numai matematica) si majoritatea sunt multi big grin te-ar ajuta si le gasesti si mai usor

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Accero):

Ok,thanks!

| Accero a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

No Problemo, Amigo happy

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu stiu dacă o enciclopedie este exact ce ai nevoie pentru a studia filosofie, dar la preţul pe care-l are, eu zic că se merită. E bine să o ai în casă, chiar dacă nu-ţi foloseşte 100% acum.

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Daca te-ai hotarat sa cumperi, iata un pret mai bun http://www.librarie.net/......e-Agostini