| AlyAlecsa a întrebat:

Spuneti-mi cateva carti cu vampiri care seamana cu Fior, Noua si scurta viata a lui Bree Tanner sau Casa Nopti.

6 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Vampirii din morganville, georgina kincaid...

| Iwishtoknow a răspuns:

Seriile Amurg si Academia Vampirilor.

| AlyAlecsa explică (pentru Iwishtoknow):

Din academia vampirilor am citit si eu vol2 pentru ca il imprumutase sora mea de la o prietena si chiar mi-a placut foarte mult.

| becky2000 a răspuns:

Pai eu am inceput sa citesc Vampiri Sudului si chiar sunt faine

| Crysstallss a răspuns:

Fortele raului absolut.Nu este cu vampiri dar este super, sincer chiar merita citita, nu am citit niciodata o carte mai buna ca asta. happy

| raZvyx10 a răspuns:

Pai cateva colege citeau "Vampire diares" si erau destul de incantate. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy