| CrazyLuver a întrebat:

De unde pot downloada romane in romana? Ceva gen Gazda sau Noua si scurta viata a lui Bree Tanner de Stephenie Meyer sau alte carti cu adolescenti... Fundahappy

3 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Si ma rog ce e de ras roxyroxy?
Nu stii ce sunt alea romane? Sau tu esti mai grea la mansarda si nu intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxyroxy tu sti ce sunt alea romane? si daca ai fi auzit de GAZDA sau NOUA ŞI SCURTA VIAŢĂ A LUI BREE TANNER ai sti ca se gasesc greu in romana... CrazyLuver eu nu am gasit

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Romane in romana rolling on the floor