| Elle2117 a întrebat:

Cand apare in Romania "Scurta viata a lui Bree Tanner" scrisa de Stephenie Meyer? happy
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Http://shaukisbookcase.wordpress.com/......-bookfest/

A aparut pe 9 Iunie!;)

Te pup!

3 răspunsuri:
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

A aparut in romania la bookfest pe 9 iunie, iar in america a aparut pe 5 iunie. mi-am luat-o si eu si e chiar foarte interesanta, adica mi-a raspuns la niste intrebari pe care le aveam in legatura cu eclipsa... lectura placuta (asta daca vrei s-o citesti)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o poti lua de aici http://www.librarie.net/......-Stephenie :)