| krystyne a întrebat:

Stiti vreo carte care are in jur de 100 de pagini si e scrisa de autor strain? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De ce "in jur de 100 de pagini"?

| MauriceCorelli a răspuns (pentru Kaℓi):

Pai sa nu-si oboseasca prea tare neuronii, sa mai aiba si ea timp de o ieseala, de un baietas, ca doar n-o sta sa citeasca fata o carte de mai mult de 200 de pagini sa piarda toata ziua. Pai, nu?!

| krystyne explică (pentru Kaℓi):

Pentru ca imi trebuie sa fac ii fac rezumat pentru engleza... si profa a sus sa aiba in jur de 100 de pagini...

| Kaℓi a răspuns (pentru krystyne):

Aha, am inteles.
In ce clasa esti? ca sa-ti faca cineva o recomandare potrivita, ar fi bine de stiut ce varsta ai...

| krystyne explică (pentru Kaℓi):

Am trecut in clasa a 10-a... si am 15 ani happy

| Anonymous1995 a răspuns:

Incearca Gestapo, e putin mai mare dar e frumoasa, e o carte despre razboi.

| Spitz10 a răspuns:

Aventurile lui Sherlok Holmes vol 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8 dar are mai mult de 100 de bagini.Totusi este interesanta, plica de crime sange etc.

| Chrisss23 a răspuns:

Calatorie Spre Centrul Pamantului.