| NuzicNUMELElaNIMENI a întrebat:

Un discurs sau o poezie de 4-5 versuri adresate doamnei bibliotecare (pentru sfârșit de clasa a 8)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i urătura lui Vadim, caută o este pe Youtube, o se se bucure bibliotecaralaughing Ce prostie este aceasta sa i faci o poezie? De ce ar trebui sa i faci bibliotecarei poezii e neam cu tine? Ti a cerut ea asacveva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o poezie. Scrisă, compusă și gândită de tine.

| ZappyTv69 a răspuns:

Trebuie sa te gândești tu, pentru a fi din suflet. Nu pui pe TPU genul de chestii. Ai citit regulamentul TPU?