| Mjdolhfi a întrebat:

Ce discurs la sfarsit de clasa a8-a ii putem face doamnei diriginte? Astept idei.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Iti spun cam ce am zis cu clasa mea anul trecut in semn de multumire!

Si acum vine momentul cel mai drag noua, sa vorbim despre d-voastra despre iubirea pe care ne-ati daruit-o. De vorba dulce pe care ne-o spuneati la fiecare ora de dirgintie, de sfaturile intelepte, pe care vom tine cont de ele pe viitor!
Totusi e trist, dar dupa cum vedeti trebuie sa trecem si noi, cum a-ti trecut si d-voastra prin urmatoarele etape ale vietii!

Va multumim pentru rabdarea si dragostea pe care ne-ati acordat-o timp de 4 ani, fie cu bune si cu rele noi va vom iubi neincetat si in sufletul fiecaruia dintre noi exista o particica dedicata d-voastra! Va iubim ...cls a 8a A!

big grin Fundabig grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ceva legat de că îi mulţumiţi pentru ani petrecuţi împreună că a fost o plăcere din partea voastră să îi fiţi dirigintă şi că îi cereţi iertare pentru eventualele neplăceri.