| claudiu1234512345 a întrebat:

Cine imi spune si mie un discurs de sfarsit de clasa a 8a de genu` :Ii multumesc doamnei de... ca m-a invatat sa... si tot asa dar sa includa toti profesorii plzzz dau funda app scuze categoria

1 răspuns:
| SilentStriker a răspuns:

Paiii...nu pot sa iti scriu cuvant cu cuvant...
pai incepi asa.
doamna/domnu Xulescu va multumesc ca m-ati indrumat toti anii astia etc ...bla bla bla mai bagi cv de la tine, ca ati fost bland/a indulgent etc...(insusiri atribuite profesorilor)
datorita dumneavoastra am dezlusit tainele... (materiei pe care o preda) bla bla bla..mai bagi cv de la tine, ca a fost greu da cu ajutorul ei/lui ai trecut cu bine peste asta...
ii multumesti in numele tau si in numele clasei profesoarei/profesorului Xsulescu...
si acum cu toti profesorii/directore etc, alte specimenee din scoala..deci :
la fel. cu ajutorul vostru am reusit sa trecem cu bine peste toti acesti ani in care noi am fost niste boboci, si noi ne-ati ajutat sa inflorim...(nici chiar asa formulat da' cv de genu')...
__
--
Acum ne este cel mai greu din toti acesti ani pentru ca trebuie sa ne despartim de niste profesori ___(iar alte insusiri atribuite profesorilor) si de colegii nostri...(aici iar niste insusiri)
va multumesc in numele clasei
.si cam atatlaughing nu prea am inspiratie la ora asta
funda te rog? m-am chinuit