| foreveryou a întrebat:

Unde as putea sa citesc si eu Suge-o Ramona (ONLINE)? laughing macar se gaseste-n librarii?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Http://suge-o-ramona.blogspot.ro/
Daca vrei sa stii si unde poti citi continoarea, anunta-ma.
Lectura placuta :*

| crytical a răspuns (pentru ascovit):

Salut, cartea care a publicat-o are mai multe capitole decat ce e postat online? Sau e aceeasi treaba?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Http://suge-o-ramona.blogspot.ro/
Daca vrei sa stii si unde poti citi continuarea*, anunta-ma.
Lectura placuta :*

| musiiic a răspuns:

Wattpad (.com/27075822-suge-o-ramona)

| Mylen a răspuns:

Trebuie făcută şi o precizare: Suge-o, Ramona nu este o carte. Cică autorul ar vrea s-o publice, dar până atunci mai e cale lungă.

| Burlacu_Carmen_1987 a răspuns:

Cartea o poti citi aici online http://www.pauzadestiri.ro/2015/01/suge-o-ramona-citeste-cartea-online/

sau poti cumpara chiar CARTEA Suge-o Romania din orice librarie. Ai cateva librarii in acelasi link.