| AvalohAlyn a întrebat:

Voua ce va place sa cititi si sa invatati?

8 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

Imi place sa citesc ce se mai scrie pe TPU happy mereu ai ceva de invatat big grin
Diferite domenii, diferite pareri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTML Cookbooks.

| aimullah123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mie imi place html big grin
Doar ca eu nu prea ma pricep laughing

| aimullah123 a răspuns:

Mie imi plac cartile despre psihologie si imi place sa invat lucruri noi in domeniul asta. Si imi mai place informatica si matematica big grin

| AFR81 a răspuns:

History happy

| Cîrștioabă a răspuns:

Adevărul despre lume, religia satanistă, religia creștină. Care e adevărata putere, sunt un curios.

| Mayar a răspuns (pentru Cîrștioabă):

Religia satanista? Numa daca vrei sa te alaturi citeste asa (porcarie)

| Mayar a răspuns:

Citit: Dostoievski - cel mai bun si din cate se zice, cel mai greu de inteles.
Invatat: multe... prea multe si nu am timp de toate...
De exemplu: limbi straine la perfectie: germana, franceza, spaniola, italiana.
Limbi noi: japoneza big grin Ar fi misto oricum.
Milioane de chestii din domeniul IT - nici nu apuci sa fii la curent ca apar chestii noi.
Chimie si biologie - daca am sti noi mai bine aceste domenii, am avea o viata mult mai usoara.
Plus multe multe multe altele

Dar tu cum ai raspunde la propria-ti intrebare?