| StaceyG a întrebat:

Voua va place sa cititi?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Imi place sa citesc, dar sa imi aleg eu cartile happy. Cele de la scoala nu imi plac, nu imi place nici sa fiu constransa cu un lucru.

10 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da, imi place sa citesc reviste laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Inainte uram sa citesc nu vroiam sa aud, dar acum nu ma mai pot oprii.ador sa citesc:X mai ales cartile despre vampiri:X

| Adelinesmile a răspuns:

Pai eu citesc o grooaza love struck de reviste...

| NoNameToday a răspuns:

Da.cititul este unul din hobby-urile mele.ma relaxeaza:X. tie iti place?

| stresu a răspuns:

Prietenul meu nu trebuie sa aiba grija ca il insel daca pleca; ma lasa intr-o biblioteca si roga pe careva sa imi aduca din cand in cand mancare si apa si problem solved.

| Ioana_2793 a răspuns:

Depinde de carti happy.
Daca sunt interesante si captivante si contin un subiect care ma fascineaza, atunci dahappy, le citesc.
Si cititul ma relaxeaza. Dar asta nu inseamna ca nu am timp de calculator, televizor si hobby`uriwinking

| Negativu01 a răspuns:

Da mai ales care ma intereseaza ca alea de la scoala nu-mi plac deloc x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu orice.Doar ce ma intereseazahee hee. Tie?batting eyelashes

| vyoletta a răspuns:

Nu

| alexia_2752 a răspuns:

Da mie imi plaec sa citesc atunci cand ploua