| Timi08MM1988 a întrebat:

1. Buna TPU. Am propriul meu cont de YouTube si am videoclipuri create, intrebarea mea e urmatoarea... Sa zicem ca azi fac un video ii dau un nume si maine doresc sa il schimb cum fac asta? Nu vad edit nicaeri si nici cele 3 puncte?

2. Am YouTube Music si am un mini mp3 player. Cum fac cu aplicatia de Youtube music sa descarc melodii ca dupa aceea sa le adaug in mini mp3?

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

1. Da, poti sa editezi. Mergi la Settings > Video Manager > cauti videoclipul si dai Edit > schimbi de la Info and Settings.

2. Exista websiteuri gratuite care fac convert din linkul de Youtube la mp3, cauta pe google.