| GumitzaDePepene a întrebat:

Am un cont pe youtube si vreau sa va intreb:cum fac sa descarc videoclipuri in cont?
Le filmez ap.foto(are si video)
Imi trebie usb sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Filmezi ->descarci in computer filmele-> le incarci pe youtube!
Ca sa descarci filmele din aparat in pc ->iti trebuie cablu usb sau un cititor de carduri (de fapt filmul se afla pe card)

YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'')

Bafta!