| xAbb a întrebat:

A vazut cineva noua reclama de la Coca Cola? Cea care are versuri in romana la inceput si e asemanatoare cu melodia lui Traiun-Shake up Christmas si videoclipul la fel...
Stie cineva unde pot gasi melodia? love struck Funda! love struck.

3 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai cred ca Train-Shake up Chrismas este melodia dar in reclama cred ca au modificat-o ei putin.

| xAbb explică (pentru Innovation):

Da. Au modificat`o.E cantata de Natasha...dar eu vreau sa o gasesc in romana...reclama in sine.

| Innovation a răspuns:

Tot ce mai stiu e ca s-ar putea ca varianta in romana sa fie cantata de Dana Bartzer.