| EmmaShefferd a întrebat:

Abia ce am terminat un filmulet, si mi-as dori parerea voastra (caci eu impart totul cu voi :)) ). Mi-am dat silinta sa fie cat mai dragut si placut. Deci, cum vi se pare? http://www.youtube.com/......ttp?/watch

7 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Mmmda... asta vine de la fata care acum 2 zile, cred, ii era greata de inimioare si de fericirea altor cupluri din jurul ei... :p

Oricum, este dragut filmuletul big grin

| EmmaShefferd explică (pentru DryLeaf):

Pai.fata aia inca e.dar mai are scapari, doar e om big grin..si cand ma simt bine dispusa..ma joc si eu frumos blushing fara sa rup capete laughing

| DryLeaf a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Nu cred ca esti chiar atat de rea in realitate, doar vrei ca oamenilor sa le fie teama de tine laughing

| M25M a răspuns:

Destul de bun, mai putin partea cu inimioarele roz care sincer nu mi-a placut in rest e ok.

P.S. Poti sa imi spui te rog numele melodiei?

| TheAvenger a răspuns:

Destul de bun.thinking