| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am auzit o piesa mai veche la radio insa nu ii cunosc numele. Este o piesa ceva comun cu piesele din biserica. Canta o voce de fata.
MA AJUTA CINEVA?

1 răspuns:
| BOOBZen a răspuns:

Probabil era o piesa de rock crestin,incearca sa cauti o lista de cantece cu katy hudson(ea canta rock crestin,dar inca ceva,katy hudson este katy perry la adolescenta,stiu ca este uimitor,dar daca nu ma crezi,cauta pe net) cauta de exemplu pe wikipedia katy hudson si gasesti informatii,prine care liste cu cantece. Daca nu gasesti cantecul cunoscut,cauta liste cu cantece de rock crestin,si ai putea scrie un vers, refrenul cum ar veni, si ai putea gasi.Succes,chiar daca probabil ai gasit-o deja, fiind o intrebare mai veche