| gomorah a întrebat:

Caut o piesa house am auzit-o la radio canta o voce subtire editata

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Nu stiu ce ai auzit tu, da' eu asta http://www.youtube.com/watch?v=OLuWHr6-0YQ&feature=youtu.be&t=15s o aud la tv cand imi rontai cartofii prajiti :D

| gomorah explică (pentru Mădă0611):

Piesa p ecare o caut eu are toata vocea edita si subtire exact cum incepe mel I Cry-flo rida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti amintesti vreun vers?

| gomorah explică (pentru anonim_4396):

Ceva de genu look into my eyes baby

| MaskOfSanity a răspuns:

Sunt o grămadă de astfel de piese. Dacă vrei să te ajute cineva, trebuie să dai mai multe detalii.

| gomorah explică (pentru MaskOfSanity):

Este foarte populara piesa cred ca o pune de cel putin 4-5 ori pe zi la radio

| gomorah explică (pentru MaskOfSanity):

Http://www.youtube.com/watch?v=IXk5G6pVFVU asta e piaesa cautata de mine

| MaskOfSanity a răspuns (pentru gomorah):

Şi?