| anonim_4396 a întrebat:

Acum mai bine de un an si ceva, la emisiunea"neata cu razvan si dani"a cantat in premiera adi cristescu(korekt) melodia "nu vreau poveste de amor", dupa care a mai cantat o melodie. Dupa cum spunea el o e ca o "partea a doua"a primei melodii.Am cautat-o si inca o caut de atunci mereu, dar nu am gasit-o. e o melodie superbahappy
versurile suna cam asa:
te ador sufletu-mi canta
de tine mi-e dor in fiecare secunda
iar de noi nu ma voi satura
nici de visele, de dragostea ta.(acesta era refrenul parca)
daca cineva o are, sau stie vreun site va rog sa-mi raspundeti.plss
funditabig grin:*

PS:multumesc tuturor celor care au raspuns dar NU E VORBA DE MELODIA"NU VREAU POVESTE DE AMOR"pe aceasta O AM.eu vorbesc de o melodie cantata in aceeasi emisiune dar mai tarziu.versurile sunt mai sushappy

5 răspunsuri:
| ForeignO a răspuns:

Hey!

Uite melodia te-am cautat-o dar nu am gasit-o. Poti in schimb sa mergi pe Youtube si sa scrii acolo ''Premiera Adi Cristescu''

Mult noroc. sper sa o gasesti!

| Christyne a răspuns:

O am eu...Adi Cristescu - nu vreau poveste de amor
da`mi un mesaj privat si iti dau id meu

| demonel a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 0jn53dzwq10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dorutza
nu am gasit-o. oricum merci ca ai cautat-o si tu:*

app melodia este cantata la 10-15 minute dupa aceasta(in aceeasi emisiune) http://www.youtube.com/watch?v=H9oYSV1yIYo

| ali_7518 a răspuns:

Da e frumoasa