| daniDeeDee a întrebat:

Acum pe ProTv concertul lui Stefan Banica Jr.
Omul asta chiar stie sa faca spectacol. Cum vi se pare? V-a place?

mie imi place tare. happy

Merry Christmas everybody!kiss

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Mie sincer imi place.Cand ascult melodiile lui devin vesela, si de cele mai multe ori un fel de copil... Daca ma inveselesc, atunci nota 10 pentru Stefan!

Merry Christmas you too!:X

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Canta foarte binelove struckAre vocewinking
Merry Christmas!kiss

| DianaLostInDreams a răspuns:

Superb concertullove struck
"Vetaaa" \:d/ :X

| Gabystelistu95 a răspuns:

E mistowinking

| Klara a răspuns:

Aia cu feeeemeeeeia e cea mai mare caterinca posibilarolling on the floor
Nu-l suport pe Fane at wits' end Macar de ar incerca sa fie original, sa nu se mai ia dupa Elvis

| Klara a răspuns:

Mie Fane mi-a placut doar in Liceenii...
"Mihai... tu mi-ai adus florile? blushing "
rolling on the floor

| Catalion a răspuns:

Canta destul de bine, dar muzica lui nu e genul meu.
Cred ca in fiecare noapte ii canta lui Andrea Banica ceva de genul asta: "Te iubeeeesc, femeieeeeee"
Mai departe stii tu melodia.

By Eu!

| Denisse_8813 a răspuns:

Craciun fericit si tie...cat despre "Fanica" ce sa zic...Nu imi place in mod deosebit insa este o persoana energica si cu melodiile lui provoaca la toate concertele isterie si e imposibil sa stai locului si doar sa il asculti.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu-mi place ca om! Desi mananc presa pe paine, nu tin minte sa fi citit vreodata o stire, conform careia, "cel mai bine platit cantaret roman" sa se fi dus la vreo casa de copii, sau azil de batrani, de Pasti sau Craciun, cu ceva dulciuri! sau alte actiuni umanitare! (poate n-a avut timp sa citeasca Biblia, si n-a auzit nici de binefacere, nici de zeciuaiala.)
In schimb, la miscarile de scena, e 95% copiat dupa Elvis si Shakin Stevens! In rest, un avar, care a luat o alta avara, intr-o strategie bine gandita de marketig meschin, care sa le umfle conturile! Sa vedem daca, peste cativa ani, vor mai fi impreuna, sau, infidelitatile si "evolutiile" spirituale, le vor face traiul in comun de necontinuat!
Spre binele tuturor, deie Domnul sa ma insele pe mine si experienta, si instinctul, si psihologia, si.

| anytha13 a răspuns:

Am vaut si eu aseara!
Omu asta cum ai zis si tu stie sa faca spectacol!
Imi place cum canta!

| razadeluna a răspuns:

Si mieeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel putin imi place Stefan Banica Jr. pentru ca este dinamovist.; x; x; x. ca mine.; x; x; x. DINAMO 4 EVER devil pace`!

| kruspe a răspuns:

Nu imi place Stefan Banica. Dar mi-a placut gramatica happy