| Cata96 a întrebat:

Ajuuutor repede
am auzit o melodie de cateva zile si de atunci o tot caut dupa versuri insa nu am retinut nu stiu ce din ele stiu doar ca incepe cam asa"you can't belive in..."(nu stiu ce), si refrenu incepea "i can make myself belive..."
Dau funda daca o gasitibig grin

Răspuns Câştigător
| anca_3211 a răspuns:

Poate e asta: http://www.youtube.com/watch?v=dFsFZitlM7k?

11 răspunsuri:
| retouchan a răspuns:

Owl City-Fireflies

http://www.youtube.com/watch?v=psuRGfAaju4&NR=1

Trebe` sa fie buna :)
Daca nu.chiar nu stiu :)

| gabriela95 a răspuns:

Owl City - Fireflies
fundabatting eyelashes?

| byancacool a răspuns:

Buna cred ca asta este-~I'd Like To Make My Self Believe, That Planet Earth Turns Slowly~

| WickedBoy a răspuns:

Varza

| LauraGush a răspuns:

Este sigur Owl City - Fireflyes...este superba si mie care imi place maii mult glam metalul si herdul imi place... mi se pare asa mai chillwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil T-PAIN - can't belive it

| ijustwannarun a răspuns:

Http://www.youtube.com/results?search_query=%22Fireflies&aq=f
... asta am gasit :D... Owl City - Fireflies

| cristinacristinutza a răspuns:

Fireflies