| KiduuPink a întrebat:

Alegeti unu dinte ei care vi se pare pare cel mai tare; cole sprouse, justin bieber, bill kaulitz, selena gomez, demi lovato?

Răspuns Câştigător
| andreea8400 a răspuns:

Justin bieber
cloe sprouse

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Justin bieberlove strucklove struck

| LucianGabriel a răspuns:

Nu imi place de nimeni dintre astia, astea numiti voi vedete.Se tipa putin la o melodie si gata piesa.Asta muzica: uitati-va aici cat se chinuie sa faca o melodie http://www.youtube.com/watch?v=vZ3_NHUrB_A 4 persoane deodata sa faca piesa, nu ce artisti ai zis tu.

| LucianGabriel a răspuns:

Am uitat de acest link, asculta meloadia aceasta si zi si tu ce parere ai http://www.youtube.com/watch?v=3Alf8cQoMA8

| pitikaaaa a răspuns:

BILL Kaulitz
si
Cole Sprouse

| loveee a răspuns:

Bill kaulitz

| Tufuu24 a răspuns:

Selena & demi pentru prietenia stransa dintre ele. pe nimeni altcineva si pentru nimic altcevawinking.

| andreea8400 a răspuns:

Justin bieber
cole sprouse

| DeDeChazLee a răspuns:

Selena gomez la mine nici nu se pune problema o iubesc