| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si imi doresc foarte mult sa ma ocup cu muzica, am voce dar nu-mi este dezvoltata caci nu am facut lectii de muz...cred...daca voi pleca la o scoala de muzica am sanse sa mi se deschida vocea? puteti sa-mi spuneti si ce anume faci la o scoala de muzica, este extrascolar?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa, ai sansewinking daca iei lectii de canto tongue

| Andreea_1745 a răspuns:

Da daca chiar iti doresti asta, vei reusi! Trebuie sa crezi in tine si sa fii optimista! Bafta!

| Eooo a răspuns:

Daca crezi in tine si in proprile puteri, esti libera sa mergi.Si eu am voce dar la mine imi este rusine sa cant in fata multor oameni. Daca crezi ca ai voce si nu iti e rusine sa impartasesti asta cu mai multi oameni esti libera sa o faci. Poate candva ve ajunge cineva in lumea muzicii.Eu iti doresc multa bafta si mult noroc!

| maraa_9303 a răspuns:

In tara asta canta si cele mai afoane persoane asa ca nu vad de ce nu ai deveni destul de "buna" la muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea parca vroiai model

| dia_5128 a răspuns:

Daca tot vrei muzica si nu ai voce ai putea invata sa canti la un instrument ca sigur o sa gasesti unul care te caracterizeaza. Bafta