| GuUumitza a întrebat:

Am 17 ani si ma gandesc sa ma apuc de vioara. Este tarziu? Am incercat si chitara dar dupa un an m-am cam plictisit. Nu m-a pasionat atat de mult. Cum vi se pare chitara in comparatie cu vioara?

1 răspuns:
| Anonime a răspuns:

Daca e ceea ce te pasioneaza, niciodata nu e prea tarziu! Eu nu am mari cunostinte in domeniu, dar dupa mine, vioara mi se pare mult mai dificila decat chitara..Acum depinde foarte mult si de tine.
Oricum, eu zic sa incerci si sa vezi cum e. Poate o sa iti placa si o sa iasa ceva din chestia asta. happy