| iulianbalan a întrebat:

aceasta intrebare este pentru cunoscatori, eu cand la chitara de 2 ani si m-am cam plictisit de ea si as vrea sa ma apuc de vioara, este muult mai greu ca la chitara sau asemanator, nu vreau sa ma fac mare artist sau mai stiu eu ce, ci doar la o distractie sa cant sau doar de placerea mea. Deci, este foarte greu de cantat la vioara?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, dar in comparatie cu chitara, e enorm de greu. Nu e de ajuns o ora pe săptămână sa practici, ai nevoie de cel puțin 45 de minute in fiecare zi, daca chiar ești pus pe treaba. In orice caz, ai putea încerca! Poate chiar îți va placea. happy

| iulianbalan explică (pentru justanotheruser99):

A pai nu e vorba de o ora pe saptamana, la chitara cantam cate 2-3 ore pe zi, deci vreo 10 ore pe saptamana sa zicem minim.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru iulianbalan):

Se pare ca ești bine determinat. In cazul acesta ai toate șansele sa reușești. Mult succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza pentru cine e intrebarea, eu tot raspund.

Intrebarea ta e mai mult subiectiva.
Incearca sa vezi cum e, iar daca nu-ti place, o lasi.
Simplu.