| Biank_8453 a întrebat:

am o intrebare: vi se pare prea tarziu sa ma apuc de chitara la varsta de 18 ani? regret foarte mult ca nu m-am apucat mai demult de chitara, pian, vioara sau orice... sa fac un de lucru de suflet. ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu conteaza varsta.Te poti apuca linistita.

| Anaeli a răspuns:

Sigur ca nu este tarziu. Important este sa iti placa intr-adevar ceea ce faci. Succes.

| pinkystyleツ a răspuns:

Nu! de ce sa fie tarziu?! Apuca-te nu tine cont de varstra.Iti urez mult succes. Funda?

| mgxxtreme13 a răspuns:

Hei,happy nici vorba si eu tot 18 ani am si ma apuc de tobelove struck deci NU ii prea tarziu happy ps. bafta

| Marckus a răspuns:

Poti sa te apuci chiar si la 89 de ani daca iti place! Si nu ne este prea tarziu! Chiar e o varsta potrivita!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată n-o să fie prea târziu să faci ceea ce vrea inima ta!

| oanita_3047 a răspuns:

Nu mi se pare prea tarziu asa ca decat deloc mai bine mai tarziu...succes!