| soul2soull a întrebat:

Am ajuns la al 9-lea demo mix facut de mine astept pareri opinii din partea voastra

http://www.youtube.com/watch?v=VcNjU24i3bk

5 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Sunetele alea pe care le asculţi(că muzică nu poţi să le zici) sunt de căcat.Implicit, si "demo remixul" tău e de căcat.

| soul2soull explică:

Bun de acord cu tine weallgotohell sa vad si unu facut de tine si discutam asa pot sa comentez si eu e de **** o melodie dar de la a comenta la a face ceva e drum lung. parerea mea

| Gorath a răspuns (pentru soul2soull):

Eu n-am nimic cu tine sau cu demo-ul ăla al tău, m-am referit in mare la chestiile pe care le asculţi.Şi tocmai asta ai cerut până la urmă, păreri.Eh,asta ţi-am dat,învaţă să le accepţi şi pe cele negative.Şi nu merci,eu nu o să fac aşa ceva, in schimb am chestii la chitară, trage un ochi la întrebările mele, dacă chiar ai chef să te iei de ceva al meu, şi nu prea ai de ce. thinking

| soul2soull explică (pentru Gorath):

Chestiile care le ascult ca gen de muzica se numesc EURODANCE e muzica anilor 90 si nu nu ma spuapr pe comentarii negative asta este omul are dreptul la opinie INCA big grin

| adutzwtaw98 a răspuns:

Stai linistit k nu duce YT-ul lipsa de mel si remx.uri asa ca stai linistit si nu mai incarca degeaba...